O Nas - Kulinarna Fabryka Smaku Restauracja

Przejdź do treści

O Nas

O nas
W restauracji Kulinarna Fabryka Smaków miejsce znajdą Ci, którym zależy na spokojnej, intymnej atmosferze przy klasycznych potrawach z karty.
Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia, z dala od codziennego gwaru. Dlatego też dla naszych gości przygotowaliśmy miejsce, które daje możliwość zatrzymania się w miejscu, dla samego siebie lub z bliską osobą .
Dominują w nim smaki delikatne, aczkolwiek aromatyczne, oparte na produktach wysokich jakościowo, tak aby zapewnić odpowiedni smak potraw.
Nieodłącznym elementem tej kuchnia są makarony, jak i pizza, której ciasto z pewnością przywróci wspomnienia z podróży po włoskich szlakach, z lampką wina w ręce.
Pełne menu dostępne na stronie naszej restauracji
Serdecznie zapraszamy
W maju 2021 roku nasz lokal przeszedł kuchenną rewolucję. Pod skrzydłami najbardziej rozpoznawalnej restauratorki w Polsce Magdy Gessler powstała Kulinarna Fabryka Smaku, zastępując wcześniejszą restaurację Magnolia.
Restauracja Kulinarna Fabryka Smaków to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Opieramy swoją kuchnię na naturalnych składnikach, bez wykorzystywania sztucznych polepszaczy smaków. Pracownicy kuchni to osoby, z wieloletnim doświadczeniem oraz tradycjami, dzięki czemu nasze potrawy są tworzone z sercem.

GOLDENMAYER.PL

Wróć do spisu treści